Posted by admin | January - 23 - 2018 | Comments Off

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te bolączki i znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany też dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć założenia, ponieważ powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.